Szukam chłopaka w wieku od 19 do 25 lat do stałego związk Hajnówka

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


0106246


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Szukam chłopaka w wieku od 19 do 25 lat do stałego związk
Ogłoszenia zamieszczone w tej kategorii oraz zdjęcia mogą mieć charakter erotyczny.
Jeżeli nie ukończyłeś 18-tego roku życia w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, więc nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz dobrowolnie z własnej woli przeglądać anonse i ogłoszenia erotyczne.
WchodzęRezygnuję
Telefon:  518674486 Dodano:  25 sierpień 2011 22:54:42 Miejsce:  Podlaskie » Hajnówka nr ID:  40052

Hey, jestem Moniś, mam 18 lat, jestem miłą osobą, lubię pomagać innym, potrafię słuchać. Nie piję i nie palę. Jestem brunetką o zielonych oczach, mam 173 cm wzrostu, uwielbiam różną muzykę i dobrą kuchnię. Szukam chłopaka do stałego związku w wieku od 19 do 25 lat, najlepiej z podlasia, mam małą córeczkę.

Pozdrawiam

Mój numer: 518674486

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje Szukam chłopaka w wieku od 19 do 25 lat do stałego związk w kategorii Szukam chłopaka w miejscowości Hajnówka
ogłoszenia | antywindykacja
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij