Szukam starszego pana do stałych spotkań sponsorowanych Kraków

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


8503212


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Szukam starszego pana do stałych spotkań sponsorowanych
Ogłoszenia zamieszczone w tej kategorii oraz zdjęcia mogą mieć charakter erotyczny.
Jeżeli nie ukończyłeś 18-tego roku życia w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, więc nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz dobrowolnie z własnej woli przeglądać anonse i ogłoszenia erotyczne.
WchodzęRezygnuję
500 zł
Dodano:  06 grudzień 2011 02:55:20 Miejsce:  Małopolskie » Kraków nr ID:  54785

Witam

Jestem młodą(21 lat), atrakcyjną kobietą.. brunetką o długich włosach, przyjemnym spojrzeniu, przyjacielskim usposobieniu.
Szukam znajomości na dłużej, Pana (najchętniej po 40) do częstych spotkań. Oferuję niezapomniane chwile przyjemności w zamian za wsparcie finansowe (500 zł za spotkanie). Jeżeli masz ochotę na chwileczkę zapomnienia napisz :)
Zaznaczam, że nie robię tego zawodowo. Szukam jednej stałej, ciekawej znajomości.

(Zdjęcie jest moje)

Pozdrawiam

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje Szukam starszego pana do stałych spotkań sponsorowanych w kategorii Szukam Sponsora w miejscowości Kraków
ogłoszenia | antywindykacja
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij