Zrobię loda . Katowice

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


5356622


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Zrobię loda .
Ogłoszenia zamieszczone w tej kategorii oraz zdjęcia mogą mieć charakter erotyczny.
Jeżeli nie ukończyłeś 18-tego roku życia w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, więc nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz dobrowolnie z własnej woli przeglądać anonse i ogłoszenia erotyczne.
WchodzęRezygnuję
Dodano:  09 maj 2012 20:16:16 Miejsce:  Śląskie » Katowice nr ID:  70266

Witam szukam facetów chętnych na zrobienie loda lub robótkę ręczną. Jeżeli mi się spodobasz może pozwolę na coś więcej, ale seks odpada. Poszukuję osób z okolic Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Jaworzna, Chrzanowa najlepiej z samochodem. Jestem miłą ładną dziewczyną, trochę nieśmiałą w wieku 26 lat. Niestety nie mam doświadczenia , ale chętnie się nauczę. kontakt. kasia26op@interia.pl Możemy się spotkać w twoim samochodzie. cena 100 zł.

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje Zrobię loda . w kategorii Szukam Sponsora w miejscowości Katowice
ogłoszenia | antywindykacja
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij