Dyrektor ds. Personalnych praca stacjonarna w BielskuBiał BielskoBiała

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.

5672376

Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Dyrektor ds. Personalnych praca stacjonarna w Bielsku-Biał
Dodano:  04 wrzesień 2020 11:36:17 Miejsce:  Śląskie » Bielsko-Biała nr ID:  250141

Pracodawca jest grupą firm zależnych z obszaru szeroko rozumianego outsourcinguprzemysłowego.Na ich sukces pracuje obecnie ok. 1500 osób w 4 krajach (Polska, Czechy, Słowacja, Holandia). Wieloletnie doświadczenie firmy oraz zastosowanie nowoczesnych narzędzi pozwala Klientom efektywnie zwiększać skuteczność zarządzania własnym biznesem. Jeśli posiadasz bogate doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi zapoznaj się z nasza ofertą pracy.
Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Dyrektor ds. Personalnych- praca stacjonarna w Bielsku-Białej

Podstawowe obowiązki:

• współpraca z działem HR i organizacjami rekrutującymi osoby niepełnosprawne,
• współpraca z działem BHP w zakresie szkoleń,
• odpowiedzialność za obieg informacji w firmie związany z działaniami PFRON i wcielanie ich w działania organizacji,
• odpowiedzialność za komunikację między działem HR a osobami zarządzającymi personelem na poszczególnych obiektach klientów pracodawcy,

Wymagania:

• co najmniej podstawowa znajomość zagadnień PFRON,
• znajomość zagadnień z zakresu HR, w tym administracji kadrowej, szkoleń motywacyjnych, procesów rekrutacyjnych,
• doświadczenie na podobnym stanowisku, co najmniej 2 letnie,
• doświadczenie w branży usług przemysłowych,
• prawo jazdy kat B,
• dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• dynamiczną pracę pełną wyzwań, w zgranym zespole,
• samochód służbowy i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do twojej wiedzy i doświadczenia,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl