Grafik praca zdalna Warszawa

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.

5990780

Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Grafik - praca zdalna
Dodano:  22 lipiec 2020 12:32:24 Miejsce:  Mazowieckie » Warszawa nr ID:  249150

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych poszukuje do swojego zespołu Grafika.

Szukasz pracy i jesteś Ninja w swojej dziedzinie? Aplikuj.

Podstawowe obowiązki:

• przygotowywanie banerów firmowych, rollupów do druku wielkoformatowego, wizytówek, ulotek,
• aktualizacja stron firmowych,
• obsługa GIT-a,
• projektowanie i kodowanie newsletter,
• składanie materiałów szkoleniowych,
• tworzenie broszur i katalogów,
• tworzenie prezentacji Power Point

Wymagania:

• dobra znajomość HTML, CSS, JS,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność poruszania się w PhpMyAdmin (dodawanie i aktualizacja wpisów reklamowych ośrodków i firm),
• duża samodzielność i świetna organizacja pracy,
• bardzo dobra znajomość trendów graficznych,
• kreatywność i wysoka estetyka pracy,
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Oferujemy:

• możliwość współtworzenia projektów graficznych,
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu lub na elastycznych warunkach,
• wynagrodzenie uwzględniające Twoje oczekiwania i doświadczenie zawodowe,

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl