Pielęgniarka – oferty pracy w Niemczech Wadowice

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


7360703


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Pielęgniarka – oferty pracy w Niemczech
Telefon:  574 699 866 Dodano:  06 luty 2019 10:49:53 Miejsce:  Małopolskie » Wadowice nr ID:  233238

Jesteśmy niemiecką firmą, której siedziba znajduje się na południu Niemiec. Od ponad 8 lat zajmujemy się rekrutacją polskiego personelu medycznego do pracy w niemieckich klinikach, szpitalach, domach opieki, intensywnej opiece nad pacjentem w domu tzw. Intensivpflege oraz w opiece środowiskowej.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego na min. poziomie A-2, B-1


Oferujemy:

- atrakcyjne oferty pracy na terenie całych Niemiec dla pielęgniarek, pomocy pielęgniarskiej, położnych…
- Polskojęzyczny pracownik naszej firmy towarzyszy Ci przez cały początkowy okres integracyjny w Niemczech. Jesteś w stałym kontakcie z nim. Pomagamy w załatwianiu wszystkich formalności urzędowych oraz sprawdzamy umowę o pracę.
- Nie ponosisz żadnych kosztów. Proces aplikacyjny jak również cały okresie zatrudnienia jest bezpłatny.
- Gwarantujemy absolutnie legalne zatrudnienie z umową o pracę zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym obowiązującym w Niemczech.
- Jesteś zatrudniony na tych samych warunkach co Twoi niemieccy koledzy i koleżanki
- Gwarantujemy Ci uznanie dyplomu po uprzednim sprawdzeniu czy spełniasz warunki do nostryfikacji. Poprowadzimy Cię przez cały proces nostryfikacji dyplomu.
- Współpracujemy z różnymi placówkami na terenie całych Niemiec – skontaktuj się z nami i sprawdź, czy posiadamy pracę tam, gdzie chciałabyś mieszkać, spełniać się zawodowo i realizować swoje marzenia.
Kontakt:

office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 327 72
https://www.beta-active.de/praca

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje Pielęgniarka – oferty pracy w Niemczech w kategorii Służba zdrowia / Farmacja w miejscowości Wadowice
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij