Pomoc jak korzystać z serwisu

Zarządzaj Ogłoszeniami
Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


6108637


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
  • eszukam
  • Pomoc - jak korzystać z serwisu eszukam.pl

Pomoc - jak korzystać z serwisu eszukam.pl

Jak dodać ogłoszenie w naszym serwisie ?

Aby dodać ogłoszenie do naszego serwisu kliknij Dodaj Ogłoszenie, następnie wybierz kategorię, która Cię interesuje i w której ogłoszenie ma być umieszczone.

Po wybraniu kategorii wyświetla się formularz, który należy uzupełnić - pomogą Ci w tym podpowiedzi, które wyświetlają się obok okienek gdzie powinieneś wprowadzić treści zgodnie z ich opisami.

Możesz dodać maksymalnie 6 zdjęć do Twojego ogłoszenia
- zdjęcie nie może przekroczyć 4 MB, możesz dodać też plik (załącznik) w formacie pdf lub doc.

Twoje ogłoszenie ukaże się na 14 dni - jest ono bezpłatne.

Każdemu ogłoszeniu możesz bezpłatnie przypisać jedno miasto!
Każde kolejne miasto przypisane do Twojego ogłoszenia to koszt od 1 do 0,30 zł za miasto, im więcej miast wybierzesz tym będzie taniej, przygotowaliśmy proste wybieranie i dodawanie miast, możesz wybrać dowolna liczbę interesujących Cię miast lub Państw.
Jednym przyciskiem masz możliwość dodania ogłoszenie do wszystkich miast w Polsce!

Jeśli dodatkowo chcesz wyróżnić swój anons kliknij w okienko - ogłoszenie promowane - następnie wyślij SMS o podanej treści na podany numer i wpisz w odpowiednie pole otrzymany kod zwrotny. SMS jest płatny. (dotyczy ogłoszenia z wybranym jednym miastem)

Jeżeli chcesz wyróżnić ogłoszenie dla większej ilości miast najpierw zaznacz miasta, w których ma się ukazać ogłoszenie, następnie kliknij przycisk wyróżnij ogłoszenie automatycznie pokaże się ilość i koszt wyróżnionych miast (1 miasto = 1 zł)

Ogłoszenie Promowane będzie wyróżnione na początku listy innych ogłoszeń oraz będzie  wyświetlane na serwisie przez 30 dni.
Dodatkowo ogłoszenia wyróżnione są wyświetlane na głównej stronie serwisu!
Dzięki temu Twoje ogłoszenie częściej jest przeglądane przez innych.

Kolejnym narzędziem, które przygotowaliśmy jest możliwość wydłużenia czasu wyświetlania Twojego ogłoszenia. Jest to szczególnie przydatne dla tych osób, które chcą wyświetlać swoje ogłoszenie przez dłuższy okres. Ogłoszenia o wydłużonym czasie wyświetlania przygotowaliśmy dla tych wszystkich, których oferta jest ciągle dostępna, nie muszą co chwila przedłużać wyświetlania ogłoszeń. Ta forma ogłoszeń jest zdecydowanie więcej razy przeglądana, ogłoszenia są bardziej widoczne dla użytkowników, którzy poszukują takich rzeczy w Google, gdyż te ogłoszenia są bardziej wypozycjonowane.


Kolejnym krokiem jest podgląd ogłoszenia
- tutaj możesz zobaczyć jak będzie wyglądało Twoje ogłoszenie. Jeśli treść ogłoszenia jest poprawna
- kliknij dodaj ogłoszenie, jeśli chcesz jeszcze coś zmienić - kliknij popraw ogłoszenie.

Funkcje Wyszukiwarki:

W wyszukiwarce wpisz interesujące Cię słowo zawierające minimum 4 znaki. Kliknij szukam - poszukiwana fraza szukana bedzie we wszystkich kategoriach.
By zawęzić wyszukiwanie możesz wybrać odpowiednią kategorię, oraz możesz wybrać województwo. Dodatkowo po kliknięciu interesującego Cię województwa pokażą się miasta lub Państwa, możesz wybrać jedno, lub kilka z nich.

Po kliknięciu w kategorię na stronie pojawiają się podkategorie - aby zawęzić swoje poszukiwania możesz kliknąć w wybraną podkategorię.

Możesz wybrać ile chciałbyś zobaczyć ogłoszeń na stronie oraz sposób ich wyświetlania - ze zdjęciem lub bez.

Jeśli zainteresuje Cię jakieś ogłoszenie możesz dodać go do Obserwowanych. Nad wyszukiwarką pojawi się okienko z wybranymi przez Ciebie ogłoszeniami, do których możesz mieć szybki podgląd przez kliknięcie Zobacz. Jeśli nie chcesz już mieć danego ogłoszenia w Obserwowanych kliknij Usuń.

Odpowiedzi na ogłoszenia:
W celu odpowiedzi na interesujące Cię pytanie kliknij Odpowiedz na Ogłoszenie. wypełnij formularz - możesz wybrać czy chcesz aby Twój e-mail był widoczny dla wszystkich czy tez nie. Twoja odpowiedź może ukazać się na stronie po kliknięciu w okienko - Publiczna, lub zobaczy ją tylko adresat po kliknięciu w okienko - Prywatna. Do odpowiedzi możesz dodać też zdjęcia lub dołączyć plik.

Subskrybcja (powiadomienia) :

Możesz być powiadamiany o najnowszych ogłoszeniach. W tym celu wybierz interesującą Cię kategorię oraz możesz też wybrać podkategorię. Następnie wpisz swój e-mail w okienko Subskrypcji (Powiadomień). Twój e-mail zostanie dodany do listy obserwujących tą kategorię i na bieżąco będziesz informowany o najnowszych ogłoszeniach z wybranej przez Ciebie kategorii. Twój adres e-mail nie będzie widoczny dla innych użytkowników.


Reklama:

Kontaktując się z nami możesz umieścić reklamę na naszym serwisie. Reklama może przybrać różne formy: poprzez umieszczenie na dole lub na górze strony, oraz z boku serwisu. Ciekawą formą reklamy może być podlinkowanie wybranego słowa w celu pokazania obrazka, flasha, przekierowania na stronę reklamodawcy. Wybrane słowo będzie wyróżnione we wszystkich kategoriach. 
 
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij