Sala na spotkania w centrum Poznania Poznań

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


9657427


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Weo.pl - Strona internetowa na raty
Sala na spotkania w centrum Poznania
Telefon:  61 278 54 79 Dodano:  18 styczeń 2012 10:33:26 Miejsce:  Wielkopolskie » Poznań nr ID:  40861

Oferujemy małą salę szkoleniowo-konferencyjną w samym centrum Poznania - na ulicy Święty Marcin. Powierzchnia sali wynosi ok. 32m2. Jest ona przystosowana na przyjęcie 12-15 osób. Jest to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe.

Nasza sala na spotkania wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt niezbędny do prowadzenia profesjonalnych prezentacji. Sprzęt ten udostępniany jest bez dodatkowych opłat.

Klienci sali na spotkania i ich goście mają ponadto dostęp do szybkiego bezpłatnego internetu oraz takich urządzeń jak skaner czy drukarka.

W bezpośrednim sąsiedztwie sali na spotkania znajduje się zaplecze sanitarno-kuchenne, do którego uczestnicy spotkania mają bezpośredni dostęp oraz dodatkowe pomieszczeniem, w którym mogą przebywać np. osoby oczekujące na rozmowę kwalifikacyjną.

Użytkownikom naszej sali na spotkania zapewniamy również obsługę recepcyjną oraz bufet kawowy (kawa, herbata, woda, soki, ciastka).

Szczegółowe informacje dotyczące sali szkoleniowej mogą Państwo uzyskać:
*na naszej stronie internetowej: www.sala-szkoleniowa-poznan.pl
*pisząc na adres: sala@sala-szkoleniowa-poznan.pl
*dzwoniąc na numer: 61 278 54 79

Zapraszamy serdecznie do kontaktu

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje Sala na spotkania w centrum Poznania w kategorii Lokale / Biura w miejscowości Poznań
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij