szukam szczupłej kochanki z możliwym sponsoringiem Wrocław

Aby zarządzać Twoimi ogłoszeniami, podaj swojego maila, którego wprowadziłeś podczas dodawania ogłoszenia oraz przepisz poniższy kod, a na Twój adres email otrzymasz link do zarzadzania nimi.


4226278


Nie obserwujesz żadnego ogłoszenia
Weo.pl - Strona internetowa na raty
szukam szczupłej kochanki z możliwym sponsoringiem
Ogłoszenia zamieszczone w tej kategorii oraz zdjęcia mogą mieć charakter erotyczny.
Jeżeli nie ukończyłeś 18-tego roku życia w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, więc nie wolno Ci wchodzić dalej.

Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz dobrowolnie z własnej woli przeglądać anonse i ogłoszenia erotyczne.
WchodzęRezygnuję
do uzgodnienia
Dodano:  25 czerwiec 2022 09:24:35 Miejsce:  Dolnośląskie » Wrocław nr ID:  259576

jestem żonatym szczupłym wysokim mężczyzną po czterdziestce na poziomie. szukam dyskretnych spotkań z jedną kochanką na zasadzie obopólnego zadowolenia i przyjemnej odskoczni od życia codziennego. jeśli potrzebujesz to zaopiekuję się Tobą też finansowo.
A.

W przypadku kontaktu z ogłoszeniodawcą, prosimy powołać się na serwis eszukam.pl, Dziękujemy.
Dodaj własne ogłoszenie
Nie znalazłeś tego co szukasz? Dodaj własne ogłoszenie!
Ogłoszenie prezentuje szukam szczupłej kochanki z możliwym sponsoringiem w kategorii Zasponsoruje w miejscowości Wrocław
W serwisie ogłoszenia eszukam.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, reklam, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij